جدیدترین خبرهای کرج

میزان ترافیک روزانه در استان البرز ۹ ساعت است

به گزارش کرج پرس، مهرداد جهانی با اشاره به حجم بالای ترافیک در محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: البرز با داشتن نیم درصد از راه‌های کشور بار ۱۸ درصد ترافیک ملی را به دوش می‌کشد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه ترافیک سنگین و پرحجم جاده‌ها مشکلاتی برای  به‌ویژه شهروندان کرجی به وجود آورده است، افزود: اقدامات خوبی در بحث روان کردن ترافیک در دست بررسی است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به اهمیت راه‌اندازی آزادراه تهران – شمال و کمربند شمال – جنوب کرج اشاره کرد و گفت: ترافیک عبوری از استان برای ترافیک درون‌شهری نیز مشکل ایجاد می‌کند.

جهانی بابیان اینکه در نوبت صبح حدود چهارتا پنج ساعت و در نوبت بعدازظهرها نیز حدود پنج ساعت ترافیک سنگین را درراه‌های استان شاهد هستیم، گفت: با افتتاح طرح‌های راه‌سازی جدید این وضعیت بهبود پیدا می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه کرج سال‌های زیادی است که با معضل ترافیک دست‌به‌گریبان است، گفت: این شهر سال‌ها در حوزه استان تهران بوده و در حوزه اعتبارات نیز با مشکلاتی مواجه است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز ابراز رضایت کرد که چند سالی است سازمان راهداری به‌صورت ویژه اعتبارات خوبی در رابطه با ایمنی و روکش آسفالت اختصاص می‌دهد.

تبلیغات : طراحی سایت حرفه ای | سفارش سئو | رپورتاژ آگهی | مراکز خرید اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن