جدیدترین خبرهای کرج

۹۰ درصد کارمندان البرزی زیر ۳ میلیون تومان حقوق می‌گیرند

به گزارش کرج پرس، اسماعیل خلیلی با بیان اینکه حدود ۹۰ درصد از کارمندان در استان البرز کمتر سه میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند، اظهار کرد: تمامی کارمندان دولت که زیر این مبلغ دریافت می‌کنند طی یکی دو روز آینده ۲۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.

وی با تأکید بر اینکه مستمری‌بگیران کمیته امداد و بهزیستی هم شامل این طرح می‌شوند، گفت: این طرح کمک به اقشار کم‌درآمد است، در البرز ۱۵۰ هزار نفر خانوار مستمری‌بگیر تأمین اجتماعی وجود دارد که این طرح شامل این افراد نیز می‌شود و این مبلغ توسط سازمان تأمین اجتماعی به‌حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز بابیان این مطلب که حداکثر۳۰۰ هزار تومان هم سبد کالا به‌حساب سرپرستان خانوار مستمری‌بگیران کمیته امداد و بهزیستی واریز می‌شود،  افزود: یک‌نفره ۱۰۰ هزار تومان، دونفره ۱۵۰ هزار تومان، سه‌نفره ۲۰۰ هزار تومان، چهارنفره ۲۵۰ و پنج‌نفره و بالاتر ۳۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.

خلیلی افزود: احتمالاً این سبد کالا به‌حساب تمامی سرپرستان خانوار که یارانه دریافت می‌کنند واریز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مبلغ به‌صورت کارت خرید است، ادامه داد: در این طرح انتخاب فروشگاه آزاد است ولی فقط باید کالا خریداری شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بابیان اینکه برای ثبت اشتغال در البرز سامانه رصد وجود دارد، افزود: حدود ۲۶ هزار نفر در این سامانه واردشده‌اند که خروجی هم داریم و این رقم خالص نیست.

تبلیغات : طراحی سایت حرفه ای | سفارش سئو | رپورتاژ آگهی | مراکز خرید اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن